Pomáhame psíkom na ceste za novým domovom

 Naše OZ Zverinec je tu pre psíkov bez domova, ktorým poskytujeme dočasnú opateru do doby, kým si nájdu toho pravého ľudského parťáka na celý život. Dočasným opaterám sa venujeme od roku 2013 a do nových domovov sme doteraz vyprevadili už takmer 90 zvieratiek.

 

Dočasní členovia svorky spĺňajú rovnaké podmienky, ako každý náš psí hosť - dbáme najmä na to, aby boli zdraví a očkovaní. Aj vďaka vám im môžeme zabezpečiť krmivo, veterinárnu starostlivosť, a najmä lásku, domov a šancu na lepší život. 

V Zverinci práve čaká na nový domov:

Lyra (rezervovaná)

 

Lyra je 3 mesačná hluchá fenka border kólie, jej hendikep je dôsledkom nezodpovedného množenia. Je to veselé, neuveriteľne priateľské a hravé šteniatko. To, že nepočuje, ju nijako neobmedzuje v tom, aby žila naplno. Má nekonečne veľa energie, nadšenie z akejkoľvek spoločnej aktivity, má veľmi rada psiu spoločnosť a psí kamoš je pre ňu nevyhnutný. Potrebuje skúseného majiteľa, ktorý sa s ňou naučí komunikovať pomocou posunkov, a najmä jej dopraje veľa pohybu a ideálne aj športových aktivít.

1/5

1/6
Maisy

 

Maisy je 4 mesačná drobná fenka, v dospelosti bude mať okolo 5kg. Nechcené šteniatko od množiteľky, v predkoch má pravdepodobne čínskeho chocholatého psa. Je neuveriteľne prítulná a najradšej je stále v tesnej blízkosti svojho človeka. Priateľská ku psom aj mačkám, a veľmi hravá.

Layla

Layla sa našla koncom roka 2019 túlať v lese, pôvodný majiteľ, ktorému pravidelne utekala, o ňu nemal záujem, a tak sme ju prevzali k nám. S množstvom zdravotných problémov sa trápime od prvého dňa, takže u nás zatiaľ zostáva a na adopciu bude až po vyliečení. Je to priateľská a nekonfliktná kríženka, vychádza bez problémov aj s mačičkami. 

1/4

1/7
Erin

Erin sa našla vo februári ako malé vychudnuté a uzimené 3 mesačné mačiatko so starším zranením zadných nožičiek a panvy, pravdepodobne po zrážke autom.  Podstúpila operáciu, vďaka ktorej bude môcť žiť bez obmedzení a veríme, že z nej bude o pár týždňov zdravá mačička. Je to úžasne trpezlivá a prítulná cica, má rada spoločnosť iných mačičiek aj psov. 

Máte záujem o adopciu zvieratka?

  

Ak sa vám zapáčil náš dočaskár, vyplňte prosím tento krátky DOTAZNÍK a my sa vám ozveme. Ďakujeme. :)

Happy end :)

 

              Naši bývalí zverenci, dnes už spokojní v nových domovoch:

zverinec .......... Záhradná 24, Slovenský Grob .......... 0944 916 231.......... ozzverinec@gmail.com

© 2018 by Zverinec