top of page
info hotel

Stráženie psíkov

 

Čo čaká vášho psíka?

 

Pohodlné ubytovanie vo vnútorných priestoroch rodinného domu - psíci majú dostatok priestoru na spoločnú zábavu aj oddych v našom vlastnom dome a v "psom domčeku".

 

Spoločnosť počas celého dňa - od rána do večera sú psy v našej spoločnosti a vo svorke ostatných priateľských psíkov. V peknom počasí trávime deň na čerstvom vzduchu na záhrade, v prípade nepriaznivého počasia sa psom venujeme vo vnútorných priestoroch.

 

Dostatok pozornosti - v opatere máme vždy maximálne 5-6 psíkov, preto sa môžeme plnohodnotne venovať každému jednému z nich.

 

Pohyb, zábava a aktivity - na nudu u nás psíci nemajú čas. Každý deň ich čaká program, z ktorého si každý môže vybrať to, čo ho baví. Naháňačky so psími kamošmi, skúmanie záhrady (v lete psíkov čaká vlastný psí bazén), aportovanie, maznanie, pochutnávanie si na žuvacích dobrotách, zábava s interaktívnymi hračkami alebo psími hlavolamami. Samozrejme pod neustálym dohľadom.

 

Láskavý prístup a skúsenosti - v spolužití so psami fungujeme výlučne metódami založenými na pozitívnej motivácii. Usmerňujeme ich, dávame im vždy možnosť uspieť, motivujeme ich k správnemu správaniu a prvoradá je pre nás vzájomná dôvera.  

 

Individuálna dĺžka pobytu - od 1 noci až po dlhodobé stráženie.

 

"Fotoreport" z pobytu - aby ste sa presvedčili, ako si to u nás váš psík užíval. :) Fotky a videá vám budeme pravidelne zasielať na email alebo cez facebook.

 

Kŕmenie vlastným alebo naším krmivom - môžete psíkovi pribaliť stravu, na ktorú je zvyknutý, alebo bude dostávať z nášho kvalitného krmiva. Na svoje si prídu najmä tí, ktorí sú kŕmení surovou stravou BARF - pre tých máme pripravené poriadne zásoby min. 6 druhov mrazeného mäska a rýb. Psy zvyknuté na granule si pochutia na kvalitnom krmive Brit Care.

Môžeme vášmu psíkovi zabezpečiť taktiež:
 

prechádzky v prírode - výlety po okolí, do prírody Malých Karpát alebo v lete k vode, minimálne na 1 hodinu. Psík bude zabezpečený flexi vodítkom a spoločnosť mu bude robiť naša domáca svorka.

- kúpanie - psíka si vyzdvihnete čistého a voňavého.

- dopravu - ak nestíhate alebo nemáte auto, psíka z domu privezieme do Zverinca a aj odvezieme späť. Dopravu poskytujeme v našom blízkom okolí (Pezinok, Senec, Bratislava...).

Psia škôlka

Skvelé riešenie pre šteniatka, ktoré ešte nevydržia samé počas pracovnej doby, a tiež pre dospelé psy, ak im chcete cez deň dopriať spoločnosť.

 

 

Umiestnenie psíka od rána do večera - čas aj dĺžka stráženia podľa vašich potrieb.

 

Pohyb aj oddych v spoločnosti psov a ľudí - psíci majú o zábavu postarané aj v nepriaznivom počasí.

 

Ideálna socializácia pre šteniatka - v kolektíve priateľských psíkov pod neustálym dohľadom sa učia správnej psej komunikácii.

Venčenie a kŕmenie u vás doma

Ak sa váš psík cíti najlepšie vo svojom domácom prostredí, vieme vám pomôcť so starostlivosťou počas vašej neprítomnosti aj u vás doma. Psíka prídeme nakŕmiť a vyvenčiť jeden alebo dva krát denne podľa dohody, takisto vám môžeme zároveň poliať kvety, záhradu, nakŕmiť iné zvieratká v domácnosti, upratať po psíkovi... Radi vám vyjdeme v ústrety. 

bottom of page